Koncert Očami srdca

Koncert Očami srdca

Koncert Očami srdca

3. 4. 2022

Cyklus charitatívnych koncertov Očami srdca, ktoré organizuje ústredie Ekumenickej pastoračnej služby v Ozbrojených silách a Ozbrojených zboroch SR od roku 2019 bude mať aj tohto roku svoje pokračovanie.

Pod záštitou ministra obrany SR Jaroslava Naďa sa uskutoční charitatívny koncert Očami srdca vo štvrtok 21. apríla 2022 o 17.00 hod. vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu a bude venovaný podpore detí Ukrajiny, ktoré sú odkázané na pomoc iných. Partnermi koncertu sú Vojenská podporná nadácia a o.z. Ars ante portas.

V programe vystúpi Vojenská hudba Ozbrojených síl SR pod taktovkou kpt. Mgr. art. Jozefa Hepnera  s pestrým repertoárom, naša výborná klaviristka Natália Sklarenko s Lisztovou Sonátou h moll, obohatenou skvelou vizualizáciou a baletnými vstupmi pod názvom Lux Aeterna. A som presvedčený, že nás prekvapia umeleckým vstupom aj duchovní Ekumenickej pastoračnej služby.

Vstup na koncert je voľný, organizátori vyzývajú účastníkov na dobrovoľný príspevok pre konkrétne ciele, ktoré budú jasne naformulované.

Po skončení koncertu organizátori pozývajú na prehliadku obrazov MILITARY ART a recepciu v priestoroch vestibulu rozhlasu.

Prosím záujemcov o účasť na koncerte, aby sa mi prihlásili mailom jan@juras.sk alebo SMS 0905 716 851 (netelefonujte, prosím) s menným zoznamom. Všetkým prihláseným potvrdím do 12 hodín prijatie prihlášky. Po naplnení sály budem musieť Vašu účasť odrieknuť.

V prípade Vašej účasti na koncerte prosím o včasný príchod do budovy rozhlasu, najneskôr do 16.40 (šatňa, menovité prihlásenie u hostesiek).

Sedenie je voľné, teda bez číslovaných vstupeniek. Koncert bude bez prestávky. Podľa súčasných pravidiel je povinný respirátor.

Koncert Očami srdca, 21.4.2022 o 17,00 h