KONCERT ZRUŠENÝ The Grinnell Singers (USA)

KONCERT ZRUŠENÝ The Grinnell Singers (USA)

28. 3. 2021

Predstavenie GRINNELL SINGERS, USA, ktoré sa malo konať dňa 28.3.2021 o 19:00 hod. v Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Viac informácií o možnostiach vrátenia vstupeniek nájdete na tejto stránke tickeportal.sk.


Spevácky zbor The Grinnell Singers vznikol a pôsobí v Grinnell College (založená 1846), súkromnej vysokej škole zameranej na slobodné umenia a vedu v štáte Iowa (USA). Študenti školy si hovoria Grinnellians, čo v praxi znamená: nepredvídateľný, zvedavý. Grinnell je domovom kolektívu jednotlivcov, ktorých myseľ a srdce sú otvorené pre nových ľudí, nové nápady a nové možnosti. 

John Rommereim je profesorom hudby na Grinnell College, kde diriguje Grinnell Singers a Grinnell Oratorio Society a vyučuje kompozíciu. Jeho zborové diela uviedli významné súbory v USA, vrátane Magnum Chorum, Princeton Singers, VocalEssence, Voces Novae, Roomful of Teeth a The Rose Ensemble, pre ktoré pôsobil ako rezidenčný skladateľ v rokoch 2008 –09. The New York Times ocenili „bohato výrazný“ charakter jeho diela pre hlas a klavír,  Into the Hollow (2006). Rommereim zložil okrem svojich početných zborových diel komornú operu, piesne, elektronickú hudbu a diela pre klavír, organ, gitaru, flautu, saxofónové kvarteto, dychové kvarteto a sláčikové kvarteto. Pravidelne vystupuje ako pianista improvizačnej hudby spolu s jazzovým saxofonistom Markom Laverom.

grinnel A3 koncert je zruseny